21.07.17   הדפס עמוד  
כניסת סוכן צפונית
שם משתמש:
סיסמא:
שכחתי סיסמא          סוכן חדש



 
 
 
 
 
 
 
עמוד ראשיפרופיל הסוכנותצוות המשרדיצירת קשר

צוות המשרד

שם עובד

תפקיד

טלפון

פקס

E-mail

דבורה ממן מזכירות

04-8682040

04-8682050

Mazkirut@zafririm-ins.co.il

אורי צפריר מנכ"ל

04-8682041

04-8682050

Uriz@zafririm-ins.co.il

אלי שטרק הנהלה

04-8682042

04-8682050

Elis@zafririm-ins.co.il

להב צפריר הנהלה

04-8682663

04-8682050

Lahav@zafririm-ins.co.il

אריה מגירס הנהלה 04-8682043 04-8682050 arie@zafririm-ins.co.il
אתי בניסטה חשבונות

04-8682049

04-8682050

Emailto:Etib@zafririm-ins.co.il

עינת בן-סעדון גביה

04-8682068

04-8682050

Enat@zafririm-ins.co.il

מרים סנדו חתמת רכב/דירות

04-8682047

04-8682050

Miryam@zafririm-ins.co.il

דניאלה פינטו חתמת רכב / דירות

04-8682062

04-8682050

Daniel@zafririm-ins.co.il

אוסנת ריבנר חתמת רכב / דירות

04-868244

04-8682050

Osnat@zafririm-ins.co.il

ורד צדוק חתמת רכב / אופנועים

04-8682054

04-8682050

Vered@zafririm-ins.co.il

תמי אמסלם חתמת רכב / דירות

04-8682059

04-8682050

Tami@zafririm-ins.co.il

ריקי אלבז חתמת רכב / דירות

04-8682052

04-8682050

Rikie@zafririm-ins.co.il

ריטה שי תביעות

04-8682056

04-8682050

Ritas@zafririm-ins.co.il

ורד  ימין חתמת רכב/ דירות

04-8682064

04-8682050

vered1@zafririm-ins.co.il

אילנה וקרט חתמת עסקים

04-8682057

04-8682050

Ilana@zafririm-ins.co.il

אלפרד גבאי מפקח ביטוח חיים

04-8682053

04-8682050

Alfredo-9@zafririm-ins.co.il

אמיר ניב

04-8682661

04-8682050

Amir@zafririm-ins.co.il

עוזי בר ביטוח אופנועים

04-8682051

04-8682050

Uzi@zafririm-ins.co.il

רחלי מסאס חתמת רכב / דירות

04-8682067

04-8682050

Raheli@zafririm-ins.co.il

שולי פרץ ביטוח חיים

04-8682065

04-8682050

Shuli@zafririm-ins.co.il

שרית אברג'יל מזכירות תל-אביב

03-6894000

03-6894040

Saritt@zafririm-ins.co.il

עמי ונד

03-6894006

03-6894040

Ami@zafririm-ins.co.il

אתי סאלם חתמת רכב / דירות

03-6894014

03-6894040

Eti@zafririm-ins.co.il

ציפי הרשברג חתמת רכב / דירות

03-6894018

03-6894040

Zipi@zafririm-ins.co.il

קרוליין שילוח תביעות תל-אביב

03-6894005

03-6894040

Karolin@zafririm-ins.co.il

שלי ברגמן ביטוח חיים - תל-אביב

03-6894016

03-6894040

Sheli@zafririm-ins.co.il

איילה מור חתמת עסקים - תל-אביב

03-6894010

03-6894040

Ayala@zafririm-ins.co.il

דורית ביטוח חיים

04-8682664

03-6894040

dorit@zafririm-ins.co.il


VIP שירותי עורך דין VIP למוצרי חשמל לבית VIP לרכב VIP השכרת רכב VIP קופת גמל VIP ליסינג לרכב VIP שירותי בריאות קבוצת ביטוח
עמוד ראשי אודות קבוצת צפרירים צוות המשרד סיור במשרדינו התאמת סוכן אישי
Built by B-com משרד ראשי: חלונות הסיטי, בניין אורן, שד' פל-ים 2 חיפה 33085, ת.ד. 33776. טל: 04-8682040 פקס: 04-8682050  All rights reserved